Польща і світ
Польські учні завоювали чотири медалі на Міжнародній біологічній олімпіаді

На 32-й Міжнародній біологічній олімпіаді, яка через пандемію проходила в онлайн-режимі, польські учні вибороли золоту, срібну та дві бронзові медалі. На олімпіаді змагалися школярі із 76 країн.

Золоту медаль виборов Якуб Квятковський з університетського ліцею в Торуні. Це його третя медаль на міжнародних змаганнях. У попередні роки торунський учень вигравав срібні медалі. Срібну медаль отримав Якуб Онопюк із варшавського загальноосвітнього ліцею №14. Бронзові медалі здобули Конрад Воясінський із Варшави та Мацей Май із Любліна.

На 32-й Міжнародній олімпіаді з біології, що проводилася Португалією, змагалися учні з 76 країн, які розв’язували теоретичні та практичні завдання. Через санітарні обмеження змагання проходили з 18 до 23 липня в онлайн-режимі. Польські учні розв’язували завдання олімпіади на біологічному факультеті Варшавського університету.