Грузини ставлять поляків за приклад протидії російській агресії і пропаганді

banner PL

Грузини ставлять поляків за приклад протидії російській агресії і пропаганді

Ув’язнений в окупованій Росією Південній Осетії грузинський лікар сказав, що тільки міжнародна солідарність дозволить Грузії та Україні ефективно протидіяти російській агресії.

Грузини поставили Польщу за приклад протидії російській агресії та пропаганді. «Поляки мають великий досвід і рішуче налаштовані», – сказав у розмові з Польським радіо грузинський лікар, який майже два місяці був поневолений росіянами в окупованій ними Південній Осетії.

Важу Ґапріндашвілі, який ішов до хворої жінки, затримали у районі, де тривала грузинсько-російська війна у Південній Осетії, російські солдати й звинуватили у незаконному перетині кордону.

Грузинський лікар закликав міжнародну спільноту не покидати Грузії сам на сам із Росією. «Тільки міжнародна солідарність дозволить таким країнам, як Грузія або Україна ефективно протидіяти російській агресії», – сказав він. Важа Ґапріндашвілі наголосив, що «не слід воювати з Росією – Росію треба ігнорувати».

«Коли я був у неволі, то зрозумів, що ми не можемо окупувати Росію, але можемо демонструвати свій опір і у цьому нам мусять допомагати усі вільні та розвинуті країни світу», – заявив грузинський лікар.

Влада у Тбілісі вже декілька тижнів заявляє про зростання напруженості у районі грузинсько-російської війни 2008 р. Сепаратисти та російська армія заблокували прикордонні пункти на окупаційній лінії, вони також витісняють з громадського простору грузинську мову та культуру.

Джерело: Українська служба Польського радіо